ГлавнаяНовости → Навчимо стріляти кожного! Подарункові сертифікати на послуги тиру «ІБІС» вже в продажу!

Навчимо стріляти кожного! Подарункові сертифікати на послуги тиру «ІБІС» вже в продажу!

Тир ніяк не оминути!

В останні роки стрільба з вогнепальної зброї стала одним із найпопулярніших способів згаяти вільний час у жителів України. Нічого дивного в цьому, звісно, немає – навпаки, бажання оволодіти навичками використання зброї, щоб мати можливість захистити себе, свою сім'ю, а також своїх співгромадян і свою батьківщину від будь-якої загрози є природним і пріоритетним для кожного свідомого громадянина.

Для навчання основам і базовим навичкам стрільби або поглиблення практичних знань і вдосконалення майстерності, в нашій країні існують різноманітні тири і стрільбища. Деякі з них розраховані на використання виключно власної зброї відвідувачів, а інші передбачають можливість надання в оренду різноманітних типів вогнепальної зброї – від пістолетів і револьверів до карабінів і гвинтівок. У  цьому разі кожен відвідувач тиру сам обирає, з якої зброї сьогодні стрілятиме.

Для ще більшої популяризації стрільби з вогнепальної зброї всіх типів і долучення до цього достойного заняття нових стрільців у спортивно-стрілецькому клубі «ІБІС» розробили спеціальну програму – комплексні пропозиції на послуги тиру. Це сертифікати, які Ви можете придбати як у тирі, так і в будь-якому з наших магазинів зброї "ІБІС". Тепер Ви можете подарувати дорогій вам людині заздалегідь передплачений пакет послуг тиру, куди увійде все необхідне – від допомоги висококваліфікованого інструктора і потрібної кількості мішеней до оренди зброї та запасу патронів! Оскільки навички відвідувачів можуть відрізнятися, то передбачено три типи подарункових сертифікатів на відвідування тиру «ІБІС». Сертифікат «Початковий» передбачає надання в оренду гвинтівки, пістолета або револьвера калібру .22 LR, а також 50 патронів цього калібру. За сертифікатом «Базовий» ви отримуєте 50 патронів 9х19 мм і один із пістолетів Glock цього калібру на Ваш вибір. А за наявності сертифіката «Експерт» Вам дадуть аж 100 патронів 9х19 мм і  на вибір зброю марок Glock, SIG Sauer, CZ, Sphinx, Smith&Wesson, FN, Canik, Taurus, Beretta, Jericho, Tanfoglio, Walther або «Форт» потрібного калібру. При цьому надається можливість обрати одразу три пістолети!

Приходьте до нас у тир - навчимо стріляти кожного!