Партнер, з яким ми дружимо вже майже десять років!

Сьогодні хочемо познайомити вас зі ще одним нашим партнером, з яким ми дружимо вже майже десять років!
Дизайнер Alina Marshal (alinamarshal.com) з нами з 2010 року, і за цей час спеціально для мережі магазинів «Ібіс» вона створила кілька чудових колекцій ексклюзивних головних уборів.
Наразі Аліна Маршал представляє нову колекцію сезону 2019 року – мисливську кепку «Сафарі», кепку для активного відпочинку «Британія» і «Мисливську кепку №1», створену спеціально на 25-річний ювілей нашої компанії.
«Мисливська кепка №1» – це головний убір преміум-класу, створений із рідкісного шотландського твіду ручної вичинки і підбитий зсередини пухом дикої кози. Кожна кепка цієї лімітованої версії упакована в спеціальну капелюшну коробку із сургучними печатками «Ібіс», пронумерована та має особистий підпис дизайнера Аліни Маршал.
Кепки «Сафарі» та «Британія» від Аліни Маршал вже доступні для купівлі і продаються ексклюзивно в мережі магазинів «Ібіс».
А прем’єра «Мисливської кепки № 1» відбудеться на нашому стрілецькому змаганні 18 травня 2019 року, де дві кепки перейдуть у власність головних переможців турніру як призи.

А з повним асортиментом головних уборів від відомомго дизайнера, ви можете ознайомитись на сайті: alinamarshal.com

 

Чекаємо на турнірі

Турнір Універсальний стрілець – Кубок «ІБІС»
18 Тра
Турнір Універсальний стрілець – Кубок «ІБІС»
  Start:  18.05.2019  -  End:  18.05.2019
   Venue:  ССК «Купол» , Броварскої сотні, 29 , Бровари , Ukraine
Щиро запрошуємо всіх охочих взяти участь у відкритому турнірі «Універсальний стрілець – Кубок «ІБІС» пам’яті Лариси Павлівни Грунскене»
       

Comments

 • By Сергей - on Reply

  Алина Маршал делает самые лучшие морские фуражки !
  Ношу её капитанку «Морской волк» третий год и не нарадуюсь.
  Идеальная морская фуражка для яхты.
  Покупал в магазине Ибис на Лесе Украинки.
  Алине – дальнейших творческих успехов!

Leave A Comment

Турнір

 

Останні публікації

 
Тиждень знижок для іменинників!
А чи святкували ви свій день народження у стрілецькому тирі?! )) Якщо ні, то пропонуємо вам незвичний варіант, як весело, активно і доволі неординарно провести свій День Народження. Запрошуйте друзів, бронюйте стрілецьку галерею, обирайте улюблений вид зброї та відмітьте своє свято гучними пострілами!
Крупнокаліберний Новий Рік
Наша перша Акція в 2020-му році. І це відразу вибір з чотирьох пістолетів і можливість відстріляти відразу 30 патронів в легендарному калібрі .45 АСР. Гарний початок року! Акція діє до 8.03.2020 р.

Приєднуйся!

 
Facebook Pagelike Widget

Контакти

 

Стрілецький тир та магазин «ІБІС»

м. Київ, вул.В.Гетьмана, 27

тел: (044) 455-71-70