Remington 700 у ложі Automatic

Акція діє з 10 листопада 2018 року до 10 грудня 2018 року.

Ви маєте можливість спробувати новинку — Remington 700 у ложі Automatic з оптичним прицілом Zeiss та глушником Ase Ultra за акційною ціною — 800 грн.

Акція проводиться за адресою: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 27. В акції можуть брати участь: власники особистої зброї (люди що мають дозвіл МВС України на право володіння та носіння мисливської вогнепальної зброї, газової, спецзасобів для відстрілу куль несмертельної дії, службової та нагородної вогнепальної зброї), які не володіють особистою зброєю на регулярній основі — після вступу в Спортивно-Стрілецький Клуб «ІБІС».

*Знижки за дисконтною програмою «ІБІС» не розповсюджуються на дану акційну пропозицію

До завершення акції залишилось:

 

 

 

       

Leave A Comment

Турнір

 

Останні публікації

 
Відновлюємо семінари на отримання довідки для дозвільної системи
Шановні клієнти! Незабаром закінчення карантину і ми відновлюємо для вас семінари на отримання довідки для дозвільної системи.
Тиждень знижок для іменинників!
А чи святкували ви свій день народження у стрілецькому тирі?! )) Якщо ні, то пропонуємо вам незвичний варіант, як весело, активно і доволі неординарно провести свій День Народження. Запрошуйте друзів, бронюйте стрілецьку галерею, обирайте улюблений вид зброї та відмітьте своє свято гучними пострілами!

Приєднуйся!

 
Facebook Pagelike Widget

Контакти

 

Стрілецький тир

м. Київ, вул.В.Гетьмана, 27

тел: 067 329-53-13