У перервах між стрільбою

 

Звісно, у спортивно-стрілецькому клубі «Ібіс» передбачена і зона відпочинку. Для відвідувачів, які бажають зробити перерву в тренуваннях, — як і для тих, хто чекає на свою чергу стріляти, — у приміщенні клубу відкрилося невелике, але комфортабельне і по-домашньому затишне кафе. Вашій увазі тут запропоновані різноманітні види кави та чаю, мінеральна вода, натуральні соки та інші прохолодні напої. А якщо Ви зголодніли, то набратися сили допоможуть різноманітні кондитерські вироби від Кулінарного дому «Ібіс».

 

 

До послуг охочих довідатися про новинки мисливської зброї та спорядження — всі номери українського профільного журналу «Мир увлечений: Охота&Оружие» за останні кілька років. Якщо ж якась зі статей здасться Вам корисною і цікавою, то потрібний номер журналу можна придбати одразу на місці.

 

 

І, нарешті, крізь одну зі стін нашого кафе, спеціально виконану повністю прозорою, відкривається прекрасний вид на 50-метрову стрілецьку галерею — тому Ви, насолоджуючись ароматним капучино або крижаним боржомі, заразом можете спостерігати за стрільбою своїх друзів або знайомих, радіючи їхнім успіхам або глузуючи з промахів!

 

Приєднуйся!

 
Facebook Pagelike Widget

Контакти

 

Стрілецький тир

м. Київ, вул.В.Гетьмана, 27

тел: 067 329-53-13