Про нас

 

Офіційна історія нашого клубу бере початок з осені 2007 року, коли відкрив свої двері унікальний стрілецько-спортивний комплекс «Тир Ібіс». Комфортний, обладнаний за останнім словом техніки та ще й майже в самому центрі столиці.

4 закриті стрілецькі галерії, найбільша в країні колекція прокатної зброї, кафе, магазин та майстерня, зібрані в одному місці, зробили наш комплекс не просто найвідомішим, а навіть культовим стрілецьким місцем України.

На базі комплексу проведена неймовірна кількість змагань, стрілецьких семінарів та навчальних курсів.

І все це не стало б можливим, якби не наш інструкторський колектив. Кожного з інструкторів нашого Клубу ви могли бачити серед призерів стрілецьких змагань, в більшості є солідні титули, але навіть не це зробило наш клуб таким, який він є зараз.

Нам пощастило, «ССК Ібіс» об’єднав не просто талановитих стрільців, але ще й відданих ентузіастів стрілецького спорту. Які не втомлюються щодня ділитись своїми знаннями та досвідом як з професійними стрільцями, так і з тими, хто лише «пробує на смак» стрільбу.

 

 

Визнанням високого інструкторського рівня стало отримання ТОВ «Ібіс» ліцензії від МВС на проведення офіційних Курсів з вивчення матеріальної частини зброї і правил поводження з нею.

Більшість стрільців саме тут і починають своє знайомство з нашим клубом.

Двері нашого клубу завжди відкриті для всіх прихильників зброї. Ставши членом клубу, ви не тільки отримуєте додаткові можливості для власного розвитку, преференції на участь у змаганнях, тренінгах та інших заходах, що організовує клуб, а й долучаєтесь до великої, дружної стрілецької сім’ї.

Щоб стати членом клубу, достатньо під час відвідин комплексу «ТИР Ібіс», заповнити анкету та заяву, пройти інструктаж та здати відповідний тест. Звісно ж потрібно мати Паспорт громадянина України та 3 фотокартки 3х4 для оформлення. Після оплати членських внесків і виготовлення всіх документів (займає не більше місяця), Ви стаєте повноправним членом клубу.

Власники особистої вогнепальної зброї – будь то мисливська гладкоствольна або нарізна зброя, чи спецзасіб для відстрілу гумових куль (звісно на підставі Дозволу на носіння та зберігання зброї, виданого органами дозвільної системи МВС України), можуть скористатись послугами комплексу за допомогою інструкторів Клубу без формального вступу до Клубу.

Завжди раді зустрічі зі старими та новими друзями.
Чекаємо вас в нашому клубі та стрілецькому комплексі!

 

Приєднуйся!

 
Facebook Pagelike Widget

Контакти

 

Стрілецький тир

м. Київ, вул.В.Гетьмана, 27

тел: 067 329-53-13