Важливі питання:

Хто може стріляти в тирі «Ібіс» з особистої зброї, а також зброї тиру?власник особистої зброї (людина, яка має дійсний дозвіл МВС України на право володіння та носіння мисливської вогнепальної зброї або спецзасобів для відстрілу набоїв несмертельної дії); - стрілець нашого Спортивно-Стрілецького Клубу «Ібіс»; - клієнт, який не має особистої зброї, послугами тиру може скористатися тільки після вступу в Спортивно-Стрілецький Клуб «Ібіс».
Як стати стрільцем ССК «Ібіс»?Приїхати до нас у Тир, написати заяву та заповнити анкету, оплатити вступні та членські внески, пройти інструктаж і скласти тест. Із собою мати паспорт, ІПН, три фотографії 3х4 та суму для оплати членських внесків у розмірі 800 грн. Терміни оформлення документів – упродовж 14 робочих днів. Після цього Ви стаєте повноправним членом нашого Спортивно-Стрілецького Клубу «Ібіс»
Що входить до загальної вартості відвідування тиру «Ібіс»?Це сума таких послуг: стрільба на стрілецькій доріжці або в динамічному тирі — 500 грн/год; стрільба з пістолета/карабіна/гладкоствольної рушниці (за необхідності) – 100-400 грн/од; послуга пострілу (за необхідності) – 10-237 грн/од; мішені (за необхідності) – 10-20 грн/од; робота інструктора (за необхідності) – 300 грн/год. Орієнтовно година стрільби з нашого Glock-17 (-19, -34, -26, -43) калібру 9х19 Luger в кількості 50 пострілів коштуватиме 1400 гривень (все враховано).
Які необхідні Курси для отримання дозволу?У нашому тирі можна пройти Курси з вивчення матеріальної частини зброї, правил поводження з нею, надання першої медичної допомоги. Довідка про проходження цих Курсів є неодмінною умовою отримання дозволу на придбання будь-якого виду зброї, доступного громадянам України згідно з чинним законодавством. Курси проходять: Понеділок, середа, п'ятниця – о 15:00 Вівторок, четвер – об 11:00 Вартість складання екстерном – 250 грн. Із собою мати паспорт.

 

Приєднуйся!

 
Facebook Pagelike Widget

Контакти

 

Стрілецький тир

м. Київ, вул.В.Гетьмана, 27

тел: 067 329-53-13