Skip links

Важливі питання

Інструктори   

Стріляти зі зброї, що належить тиру, може клієнт віком від 18 років під наглядом інструктора та за наявності паспорта з собою. Особам від 14 років дозволено стріляти з малокаліберної зброї у присутності опікуна та інструктора.

Стріляти з власної зброї може тільки власник цієї зброї (людина, яка має дійсний дозвіл МВС України на право володіння та носіння мисливської вогнепальної зброї або спецзасобів для відстрілу набоїв несмертельної дії або власну нагородну зброю).

Приїхати до нас у Тир, написати заяву та заповнити анкету, оплатити вступні та членські внески, пройти інструктаж і скласти тест. Із собою мати паспорт, ІПН, три фотографії 3х4 та суму для оплати членських внесків у розмірі 800 грн. Терміни оформлення документів – упродовж 14 робочих днів. Після цього Ви стаєте повноправним членом нашого Спортивно-Стрілецького Клубу «ІБІС»

  • бронювання галереї;
  • послуги інструктора з безпеки або індивідуальне навчання;
  • оренда зброї, якщо не плануєш стріляти з власної;
  • вартість боєприпасів та мішені.

У нашому тирі можна пройти Курси з вивчення матеріальної частини зброї, правил поводження з нею, надання першої медичної допомоги. Довідка про проходження цих Курсів є неодмінною умовою отримання дозволу на придбання будь-якого виду зброї, доступного громадянам України згідно з чинним законодавством.
Курси проходять з понеділка по п’ятницю об 11:00 та о 15:00.
Вартість складання екстерном – 350 грн. Із собою мати паспорт.

Загальні положення

Інструктори   

1

Положення 1

Вогневий рубіж.

Інструктор має право заводити на вогневий рубіж 50 метрів не більше 5 осіб.

2

Положення 2

Дозвіл на зброю.

Стрільба з власної зброї дозволяється лише за наявності дозволу на цю зброю та паспорту. Вихід на вогневий рубіж здійснюється під наглядом інструктора з безпеки після оплати оренди напрямку, купівлі мішені та боєприпасів.

3

Положення 3

Тестова стрільба.

Тестова стрільба відбувається тільки після написання заяви про прийняття в ССК «ІБІС», надання документів, що підтверджують особу, а також після проведення інструктажу з правил поведінки у вогнепальному тирі та заходів безпеки.

4

Положення 4

Передача зброї.

Клієнт, що володіє дозволом на зброю або є членом ССК «ІБІС», не має права пропонувати взяти участь у стрільбі членам сім’ї, близьким родичам, друзям тощо, які не мають відповідних документів. Ці люди можуть заходити на вогневий рубіж тільки після написання заяви про прийняття в ССК «ІБІС» та надання документів, що підтверджують особу.

5

Положення 5

Допуск дітей до 14 років.

Допуск дітей, які не досягли 14 років і не стали членом ССК «ІБІС», категорично заборонено. Дитина може бути допущенна на вогневий рубіж тільки в присутності батьків, що мають дозвіл на зброю, і після надання батьками письмової згоди на те, що всі ризики, які можуть виникнути на території комплексу «ІБІС», вони беруть на себе.

6

Положення 6

Вирішення спірних питань.

Усі нестандартні та спірні питання, що виникають під час відвідування тиру протягом робочого дня, вирішує директор або заступник директора після того, як інструктор або адміністратор доповів про них керівництву тиру.

 

Безпека – головне правило!

Це важливо!

Я завжди ставитимуся до зброї як до зарядженої

Перед пострілом завжди перевірю, що перед мішенню і що за нею

Я ніколи не спрямую ствол туди, куди не хочу стріляти

Я ніколи не поставлю палець на спусковий гачок, поки не буду готовий стріляти.

 

 

01 01

З метою безпеки всю зброю, навіть незаряджену, необхідно переносити максимально обережно

02 02

Уся зброя має бути розрядженою і заряджатися на стрілецькому місці після команди стрільцю від старшого інструктора рубежу

03 03

Патрони слід досилати лише після того, як стрілець стане на стрілецьке місце зі зброєю, спрямованою в бік мішеней, і після дозволу інструктора

04 04

Якщо стрільбу зупинено, зброю має бути розряджено

05 05

Стрілець не може залишити своє стрілецьке місце, доки не розрядить зброї

06 06

Забороняються будь-які дії із закритою зброєю, доки судді або персонал у зоні стрільби

07 07

Усім стрільцям та іншим особам, які перебувають поблизу стрілецької лінії, настійно рекомендується носити навушники, вушні вкладиші чи інші подібні пристосування для захисту слуху, а також стрілецькі окуляри для захисту очей.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення роботи в Інтернеті.
Головна
Зброя
Бронювання
Поїхали