Skip links

Про клуб

Офіційна історія нашого клубу бере початок з осені 2007 року, коли відкрив свої двері унікальний стрілецько-спортивний комплекс «Тир Ібіс».


4 закриті стрілецькі галерії, найбільша в країні колекція прокатної зброї, кафе, магазин та майстерня, зібрані в одному місці, зробили наш комплекс не просто найвідомішим, а навіть культовим стрілецьким місцем України.

На базі комплексу проведена неймовірна кількість змагань, стрілецьких семінарів та навчальних курсів.

І все це не стало б можливим, якби не наш інструкторський колектив, в який входять багаторазові призери стрілецьких змагань, стрільці з більш ніж 10-ти річним досвідом у цій сфері та професіонали своєї справи.

 

Нам пощастило, «ССК ІБІС» об’єднав не просто талановитих стрільців, але ще й відданих ентузіастів стрілецького спорту, які не втомлюються щодня ділитись своїми знаннями та досвідом, як з професійними стрільцями, так і з тими, хто тільки починає своє знайомство зі світом зброї.

Визнанням високого інструкторського рівня стало отримання ТОВ «ІБІС» ліцензії від МВС на проведення офіційних Курсів з вивчення матеріальної частини зброї та правил поводження з нею.

Більшість стрільців саме тут і починають своє знайомство з нашим клубом.

Двері нашого клубу завжди відкриті для всіх прихильників зброї. Ставши членом клубу, ви не тільки отримуєте додаткові можливості для власного розвитку, преференції на участь у змаганнях, тренінгах та інших заходах, що організовує клуб, а й долучаєтесь до великої, дружної стрілецької сім’ї.

Щоб стати членом клубу, достатньо заповнити анкету та заяву, пройти інструктаж та скласти відповідний тест.
З собою необхідно мати Паспорт громадянина України та 3 фотокартки 3х4 для оформлення. Після оплати членських внесків і виготовлення всіх документів (протягом місяця), Ви стаєте повноправним членом клубу.

Власники особистої вогнепальної зброї – будь то мисливська гладкоствольна або нарізна зброя, чи спецзасіб для відстрілу гумових куль (на підставі Дозволу на носіння та зберігання зброї, виданого органами дозвільної системи МВС України), можуть скористатись послугами комплексу за допомогою інструкторів Клубу без формального вступу до Клубу.

Завжди раді зустрічі зі старими та новими друзями.
Чекаємо вас в нашому клубі та стрілецькому комплексі!

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення роботи в Інтернеті.
Головна
Зброя
Бронювання
Поїхали