Наші галереї

 

Мабуть в Києві немає жодного стрільця, який бодай раз та не скористався б послугами цієї галереї.

5 окремих напрямків для стрільби, обладнаних автоматизованими системами встановлення мішеней.

Одночасно, на 5 напрямках, можуть займатись стрільці з різними типами зброї – від пістолету до рушниці чи карабіну, і на різні дистанції – від 5 до 50 метрів, при цьому не заважаючи один одному, і самостійно керуючи своїми мішенями.

Кожен з рубежів обладнаний спеціальним столом для стрільби та оптичною трубою для спостереження за мішенню. Це робить стрільбу комфортнішою, а час, проведений на рубежі, витрачається максимально ефективно.

Додатково можна скористатись станками для пристрілки вашої зброї, та вибрати собі мішені на власний смак із широкого асортименту, представленого в тирі.

Приємним бонусом цієї галереї є те, що за скляною перегородкою, в кафе , Вас може чекати чашечка ароматної кави, можливо навіть в компанії близьких Вам людей.

Ідеальне місце для індивідуальних занять з тренером, інтенсивних динамічних тренувань з пістолетних дисциплін, та підготовки до пістолетних змагань.

Тут ви не залежите від сусідів по галереї, тому повністю можете розкрити потенціал своєї зброї та повністю викластись на тренуванні.

Галерея обладнана пересувними та стаціонарними кулеуловлювачами, що дозволяє створювати різноманітні, часом дуже нетривіальні вправи.

200 квадратних метрів тактичної обстановки, яку можна видозмінювати раз за разом, вибудовуючи все нові та нові ситуації та вправи, зробили цю галерею улюбленим місцем для проведення групових занять та змагань з пістолетних дисциплін. Рухомі кулеуловлювачі, металеві поппери, установка Бьянчі, імітація стін та перешкод — все це є в цій галереї.

Саме тут щотижня проводяться відкриті міні матчі з пістолету, в яких може взяти участь будь хто з членів ССК Ібіс та будь хто з власників особистої зброї.

Тому саме ця галерея найбільше просякнута адреналіном та духом змагань, які відчуваєш зразу як переступаєш її поріг.

 

Часто говорячи про зброю, мають на увазі лише вогнепальну зброю і забувають що є ще пневматична на метальна зброя. І прихильників у них дуже й дуже багато.

Для тих, хто живе в приватних будинках, нема жодної проблеми створити стрільбище для стрільби з лука, арбалета чи з пневматичної зброї на своєму задньому дворі. А як бути тим, хто живе в мегаполісі?

Саме для таких прихильників в нашому комплексі діє окрема стрілецька галерея, де одночасно можуть тренуватись до 3-х стрільців з пневматичною чи метальною зброєю.

Для пристрілки чи перевірки оптики можна скористатись стрілецькими столами та пристрілочними станками.

Можливо для когось, саме ця галерея стане початком сходження на вершину стрілецького Олімпу.

До зустрічі на стрілецьких рубежах ССК ІБІС.

 

Приєднуйся!

 
Facebook Pagelike Widget

Контакти

 

Стрілецький тир та магазин «ІБІС»

м. Київ, вул.В.Гетьмана, 27

тел: 067 329-53-13